Prośby i podziękowania

skierowane do Bożego Serca za wstawiennictwem
Założycielki  Straży Honorowej NSPJ
siostry Marii od Najświętszego Serca Barnaud

Przesyłając prośby i podziękowania, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie
z polityką prywatności zawartą na https://www.strazhonorowa.pl/polityka-prywatnosci zobacz»


Komentarze widoczne są dopiero po zaakceptowaniu przez administratora.
Prosimy, by nie wysyłać kilkukrotnie próśb o tej samej treści. 


  

Renata |

W intencji bliskich i bliskich zmarłych za naszą Ojczyznę

Łukasz |

Za zmarłych Mirosława,Czesława, Aleksandra, Mikołaja, Helenę,Seweryna, Władysławę,Romana, Michała, Wiktorię, Józefa,Walerię,Bogdana, Teresę,Andrzeja,Mariolę, Jadwigę, Andrzeja, Marię, Kazimierza, Marię, Stanisława, Stanisławę, Czesława, Małgorzatę, Bogumiłę, ks.Romana. Za dusze w czyśćcu cierpiące.O uchronienie Moniki i Antka od moich grzechów i ich skutków.O uzdrowienie relacji z córką Moniką.Za moją rodzinę żonę Katarzynę, jej syna Antoniego, moją córkę Monikę,rodziców, teściów, rodzeństwo. O zdrowie dla Ryszarda,Marka, dla żony,dla mnie. O łaskę chrztu św. dla Idy, Jadwigi i Łucji.O łaskę potomstwa w naszym małżeństwie. O łaskę nawrócenia i sakramentu małżeństwa dla Alicji i Marcina oraz Nadii i Sebastiana. Za Ojczyznę.W intencji babci Marii i babci Zofii o wszelkie potrzebne łaski.O tryumf niepokalanego serca Maryi w nas, naszych rodzinach, naszej ojczyźnie i na całym świecie. Za ks.Marka, ks.Teodora, ks.Dominika,ks.Franciszka, ks.Józefa, ks.Marcina, ks.Dariusza, wszystkich księży których znam i spotkałem na swojej drodze.W intencjach wiadomych Bogu.Za zmarłych Mirosława,Czesława, Aleksandra, Mikołaja, Helenę,Seweryna, Władysławę,Romana, Michała, Wiktorię, Józefa,Walerię,Bogdana, Teresę,Andrzeja,Mariolę, Jadwigę, Andrzeja, Marię, Kazimierza, Marię, Stanisława, Stanisławę, Czesława, Małgorzatę, Bogumiłę, ks.Romana. Za dusze w czyśćcu cierpiące.O uchronienie Moniki i Antka od moich grzechów i ich skutków.O uzdrowienie relacji z córką Moniką.Za moją rodzinę żonę Katarzynę, jej syna Antoniego, moją córkę Monikę,rodziców, teściów, rodzeństwo. O zdrowie dla Ryszarda,Marka, dla żony,dla mnie. O łaskę chrztu św. dla Idy, Jadwigi i Łucji.O łaskę potomstwa w naszym małżeństwie. O łaskę nawrócenia i sakramentu małżeństwa dla Alicji i Marcina oraz Nadii i Sebastiana. Za Ojczyznę.W intencji babci Marii i babci Zofii o wszelkie potrzebne łaski.O tryumf niepokalanego serca Maryi w nas, naszych rodzinach, naszej ojczyźnie i na całym świecie. Za ks.Marka, ks.Teodora, ks.Dominika,ks.Franciszka, ks.Józefa, ks.Marcina, ks.Dariusza, wszystkich księży których znam i spotkałem na swojej drodze.W intencjach wiadomych Bogu.

Artur |

Panie Jezu prosimy o Błogosławieństwo Boże Twoja Opieke dla Jadwigi Artura synka Anthonego-Michaela oraz dla naszego domu i pracy, prosimy o laske uzdrowienia naszej rodziny ze wszystkich chorób. Prosza Jadwiga i Artur

Małgosia Wawrzynczak |

P Jezu pomóż mi zaufać twojemu miłosierdziu proszę poprowadź mnie dla dobra polski spoj miłosierdziem na mnie

Agnieszka |

Proszę o stałą modlitwę w tych intencjach:
Za przyczyną Dworu Niebieskiego i Maryi:
Za Zgromadzenie Marianów, Saletynów
Za Rodzinę Łukasza, Andrzeja, Krzysztofa, Michała, Mateusza, Agnieszki
Za Ruch Światło-Życie, za uczestników, animatorów, moderatorów o Ducha Świętego
O nawrócenie Mariusza
Za cały Kościół Święty
Za młodzież, za Liturgiczną Służbę Ołtarza
Za nieprzyjaciół i wrogów
Za rząd w Polsce
Za duchowieństwo
O owoce z rekolekcji
Za zniewolonych o wolność dla nich
Za konających i za dusze w czyśćcu cierpiące
Za całą moją szkołę i za starych znajomych
Wszystko na chwałę Trójcy Przenajświętszej i Maryi.

Marta |

Najświętsze Serce Pana Jezusa błagam Cię o łaskę ,, cudu" uzdrowienia z choroby nowotworowej dla mojego męża Henryka...o uleczenie mojego chorego kolana bez operacji i aby rana, którą mam na nodze szczęśliwie się zagoiła.Jezu Ty się tym zajmij.

Katarzyna |

Panie Jezu Miłosierny proszę Cię najgoręcej o łaskę spowiedzi dla mojego Męża i uczestnictwa we Mszy Św. a dla mnie o uzdrowienie prawej i lewej nogi.
Jezu Ty się tym zajmij!

Teresa |

Najświętsze Serce Jezusa proszę o zdrowie dla wnuczki Faustynki którą czeka operacja.
Teresa

Andrzej |

Duchu Święty, Jezu Chryste, dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie i mądrość dla mnie. Dopomóż mi być wytrwałym i niezmiennym w swoich myślach. Podejmować słuszne decyzje. Również proszę cię o pokorę, zdrowie oraz o twoją opiekę. A także o spokój duszy dla mojego braciszka Mariana. Amen

Maria |

Najświętsze Serce Jezusa, bądź uwielbione!
Dziękuję za dzień przeżyty z najbliższymi.
Maria

Modlitwa o beatyfikację

Założycielki Straży Honorowej
siostry Marii od Najświętszego
Serca Bernaud
 

 
tekst modlitwy

Prośby i podziękowania

skierowane do Bożego Serca za wstawiennictwem Założycielki
Straży Honorowej NSPJ

 
 
prześlij