Prośby i podziękowania

skierowane do Bożego Serca za wstawiennictwem
Założycielki  Straży Honorowej NSPJ
siostry Marii od Najświętszego Serca Barnaud

 

  

Ewa |

Panie Jezu Miłosierny, dziękuję Ci za wszystko co mam, proszę tylko o siłę, abym mogła zwalczyć mój nałóg. Pomóż mi Panie

Katarzyna |

Proszę Cię Boże Serce, bym mogła spokojnie pracować i nie czuć zmęczenia i nie mieć ataków. Boże pomóż
Dziękuję Ci Duchu Święty, za pomoc wczorajszego dnia.
Boze w Trójcy Świętej Jedyny proszę o deszcz bo ziemia jest sucha i wody jest mało, wszystko usycha. Boże pomóż.

Katarzyna |

Panie Jezu Miłosierny, proszę Cię o siły i zabierz mi się to zmęczenie i ból nogi, także u Mamy, aby przestała boleć Ją noga I mogła chodzić bez kul.

Andrzej Letniowski |

Duchu św, dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie, mądrość dla mnie,dopomuż mi być wytrwałym w mojej pracy . Ochraniaj mnie przed wrzelkim zlem jakie mnie czeka na tej ścieżce rzyciowej.Dopomóż mi byc niezmiennym w swoich myślach.Ruwnież proszę cię o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych sytuacji oraz o twoja opiekę - a także za całą moją rodzinę. Amen

Katarzyna |

Panie Jezu Miłosierny, proszę Cię bym mogła dobrze pracować i nie była taka zmęczona. Proszę bym w środy pracowała od rana.

Bozena. |

NajswietszevSerce Jezusa proszę Cie o laske całkowitego uzdrowienia z choroby nowotworowej dla Malgosi.

Anna |

Najświętsze Serce Jezu dziękuje za dary Łaski , jakie moja rodzina otrzymała i otrzymuje i za cudownie zdaną maturę Wiktorii . Dziękuję

Katarzyna |

Panie Jezu Miłosierny i Matko Boża proszę, żebym się nie rozchorowała, dopiero zaczęłam pracować. Proszę o błogosławieństwa dla naszego małżeństwa i rodziny i o to żeby Mamę nie bolały nogi i kręgosłup.

Katarzyna |

Panie Jezu Miłosierny, proszę pomóż mi dobrze pracować, być dobrą żoną i córką. Proszę o wieczne zbawienie dla Taty, Teściów, Chrzestnych, Babć i Dziadków, Cioć i Wujków, Roberta i Marka i wszystkich krewnych. Proszę za młodzież w naszej rodzinie o wiarę.

Rafał |

Dziękuję za wiarę i chrzest oraz za przyjęcie do Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa. Prosze o uzdrowienie synka Mateusza z autyzmu na tyle aby mógł podjąć się służbie ministranckie. Proszę o nawrócenie i wejście na drogę zbawienia dla córki Marii o rozwój i odnalezienie powołania. Dla mnie o wierność służbie Bożej i sprostanie obowiązkom ojcowskim.

Modlitwa o beatyfikację

Założycielki Straży Honorowej
siostry Marii od Najświętszego
Serca Bernaud
 

 
tekst modlitwy

Prośby i podziękowania

skierowane do Bożego Serca za wstawiennictwem Założycielki
Straży Honorowej NSPJ

 
 
prześlij