Prośby i podziękowania

skierowane do Bożego Serca za wstawiennictwem
Założycielki  Straży Honorowej NSPJ
siostry Marii od Najświętszego Serca Barnaud

 

  

Katarzyna |

Dziękuję Ci Panie Jezu Miłosierny i Tobie Matuchno Najświętsza, że Mąż - Cezary otrzymał badania na 3 lata i ja dowód na czas. Proszę Cię Boże Serce o łaskę Sakramentu pojednania dla Cezarego i uczestnictwo we Mszy Św. jednocześnie o tę łaskę by Mama mogła chodzić bez kul, O tak wiele proszę, bowiem wiem, że nie będę zawstydzona w swojej wierze i dlatego proszę Cię Boże Serce i Duchu Św. by te moje badania było miarodajne i o środki do życia bo nie mam renty a wiesz jak jest nam trudno.
W okresie Wielkiego Postu proszę Cię dobry Boże w Trójcy Świętej Jedyny o łaskę nawrócenie dla mnie i całej mojej Rodziny i dobre przeżycie Świąt Wielkanocy. O tak wiele proszę a Ty Panie powiedziałeś:,, proście a będzie wam dane, pukajcie a otworzą wam'', więc proszę i kołaczę do drzwi Twojego Serca i wiem, że udzielisz mi według Swojej obietnicy i tego co jest do Zbawienia mi potrzebne. +

Adrian |

Proszę Ciebie Jezu pomóż znaleźć dobrą pracę stałą dobrze płatną w Londynie.

Katarzyna |

Dziękuję Ci Panie Jezu, ufam Tobie za ten trudny dzień i że mogłam wrócić do domu a nie leżeć w szpitalu. Dziękuję Ci za życzliwość i troskę wielu ludzi a nad głupotą i moją złością na nich miej litość. Polecam Ci też Panie Jezu Miłosierny wszystkich chorych, konających i tych co już umarli oraz ich rodziny. Pociesz też Ewę, która nie tylko, że ma żałobę, to jeszcze tak piętrzą się jej trudności i nam też.
Otocz nas Panie Swą przemożną opieką, że o łaskę, and codziennej modlitwy, spowiedzi i uczestnictwa we Mszy Św. dla mojego męża Cezarego. Jezu Ufam Tobie!

Letniowski Andrzej |

Jezu Chryste Synu Dawida, dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie, mądrość dla mnie, dopomóż mi być wytrwałym w mojej pracy. Ochraniaj mnie przed wszelkim złem, jakie mnie czeka na tej ścieżce życiowej. Dopomóż mi być niezmiennym w swoich myślach. Również proszę cię o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych sytuacji oraz o twoją opiekę - a także za całą moją rodzinę. Amen.

Iwona |

Najswietsze Serce Jezusa spraw abyśmy kochali Cię i czcili teraz i na wieki nawróc nas strzeż daj wytrwanie zgode i miłość błogosławieństwo w przedsięwzięciach zdrowe potomstwo zdrowie dla małżeństwa mojego i sióstr naszych rodzin oraz dla mamy.

Tomasz Kołodziej |

Jezu Miłosierny , tak bardzo przepraszam za grzech który stwarza Ci ból i powiększa Twe rany , przebacz Mi Jezu Proszę , Pragnę oczyścić Swe serce byś mógł doświadczyć ulgi , Wybacz mi Jezu , O miłosierny Panie racz wejrzeć na sługę swego który śmie prosić Cię o łaskę zdrowia dla Magdaleny , Franciszka , Jakuba , Mateusza , Gabriela , Franciszki , Katarzyny , Teresy , proszę Cię również za siebie o Dobry Jezu o dobre wyniki badań , bym mógł na Twą chwałę służyć Ci wiernie o Jezu Miłosierny Proszę Pomóż i udziel łaski o którą proszę .

Agnieszka |

Proszę o łaskę uzdrowienia duszy i ciała, łaskę cierpliwości, łaskę wiary i nadziei w otrzymanie zdrowia i dobrej pracy. Proszę Cię Najświętsze Serce Jezusa ulituj się nade mną i okaż mi swe miłosierdzie.Jezu ufam Tobie

MARIA |

PROSZĘ O MODLITWĘ O ŁASKĘ NAWRÓCENIA WALDEMARA I JEGO DZIECI , O ŁASKĘ CUDOWNEGO UZDROWIENIA DLA MAŁEGO WIKTORKA I KUBUSIA Z POLSKI ,O POTRZEBNE ŁASKI DLA MARI .PROSI MARIA Z ANGLII

Dominika, Oliwka i Krzysztof |

Kochany Panie Jezu dziękujemy Ci z całego serca za wszystko i błagamy pomóż nam dzisiaj Panie wyjść z tej życiowej niedoli Tobie Panie doskonale znanej, oczyść Panie nasze dusze i ciała ze wszelkiego rodzaju zła ze wszystkich grzechów i chorób, błagamy Ciebie Tatusiu nasz kochany uratuj nas dzisiaj

Adrianna |

Panie Jezu, błagam Cię o Cud uzdrowienia Mateusza z raka trzustki. Tak bardzo pragnie żyć. Proszę zabierz jego ból i cierpienie. Ofiaruj mu zdrowie. Tylko w Tobie nasza nadzieja. Proszę o modlitwę. Bóg zapłać.

Modlitwa o beatyfikację

Założycielki Straży Honorowej
siostry Marii od Najświętszego
Serca Bernaud
 

 
tekst modlitwy

Prośby i podziękowania

skierowane do Bożego Serca za wstawiennictwem Założycielki
Straży Honorowej NSPJ

 
 
prześlij