Prośby i podziękowania

skierowane do Bożego Serca za wstawiennictwem
Założycielki  Straży Honorowej NSPJ
siostry Marii od Najświętszego Serca Barnaud

 

  

Andrzej Letniowski |

Duchu św., dziękuję ci za otrzymane łaski i proszę cię serdecznie o zdrowie, mądrość dla mnie, dopomóż mi być wytrwałym w mojej pracy. Ochraniaj mnie przed wszelkim złem jakie mnie czeka na tej ścieżce życiowej. Dopomóż mi być niezmiennym w swoich myślach. Również proszę cię o pokorę, zdrowie, rozwiązanie trudnych sytuacji oraz o twoją opiekę - a także za całą moją rodzinę. Amen

Katarzyna |

Panie Jezu Miłosierny, moje serce jest pełne trwogi, proszę Cię o pokój Serca I siły, miłość i jedność w naszym małżeństwie i rodzinie. Uzdrów Panie Jezu wszystko to co jest chore.

Ala |

Najświętsze Serce Jezusa, proszę, ratuj mnie, kieruj moimi krokami, nie pozwól oddalić się od Ciebie w ciężkich chwilach.

palasik.katarzyna@gmail.com |

Matko Boża, pomóż mi ciągle czuję się zmęczona, ale brak mi sił i o jedność I miłość w naszym małżeństwie i rodzinie. Pokornie Cię o to proszę.

Lilianna |

Blagam serce Jezusa Chrystusa o pomoc zeby moj syn znalazl prace a drugi syn zeby zdal kolejny egzamin na aplikacjach proszę o trzeźwość w domu i wuja i proszę o modlitwę w intencji mojej cioci i jej syna i wszystkich tych którym obiecałam modlitwę amen Jezu Maryjo Józefie św ratujcie nas i strzeżcie amen JEZU ufam tobie wszystko co mam w sercu swoim oddaje tobie JEZU pomoz mi prosze ty przenikasz i znasz mnie Panie ty wszystko wiesz najlepiej co w mym sercu dzieje się....Jezu ratuj bp gine...ty wszystko wiesz jezu wolam cie przytul mnie do swojego serca i MOJE dzieci i męża i rodziców moich i rodzeństwo i krewnych znajomych przyjaciół i wszystkich tych którym obiecałam modlitwę amen

Katarzyna |

Dziękuję Ci Panie Jezu, za wczorajszy dzień i chociaż podczas Liturgii Słowa Bożego czułam się gorzej to oddaję to, Tobie. Jestem wdzięczna, że mogłam po długiej przerwie uczestniczyć w Liturgii. Proszę Cię Panie Jezu by Mąż wrócił na Drogę Neokatechumenalną. Już teraz dziękuję Ci Panie Jezu za okazane mi Miłosierdzie.

Katarzyna |

Panie Jezu Miłosierny, proszę Cię o siły, łaskę zdrowia i środki do życia. Pomóż Panie Jezu w Tobie mam nadzieję.

Anonimowo |

Proszę Matuchno o wstawiennictwo w intencji o łaskę uzdrowienia i uleczenie u mojego dziecka, o światło Ducha Św

Anna |

Proszę o wstawiennictwo w intencji ratowania małżeństwa Anny i Tomasza.Przemianę serca męża jego nawrócenie,uwolnienie i powrót do domu.

Katarzyna |

Dziękuję Ci Boże w Trójcy Świętej Jedyny i Tobie Matko Najświętsza za wszystkie łaski otrzymane, za dobrych ludzi, którzy nam pomagali, proszę za tych wszystkich, którym obiecałam modlitwę, że szczególnie polecam Ci Ks. Marka - Misjonarza, który dziś będzie operowany, oraz Piotra i Jego Mamę Bożenę.
Bądź uwielbiony Boże, wczoraj dostąpiłam takiej łaski, że niespodziewanie mogłam uczestniczyć we Mszy Św.

Modlitwa o beatyfikację

Założycielki Straży Honorowej
siostry Marii od Najświętszego
Serca Bernaud
 

 
tekst modlitwy

Prośby i podziękowania

skierowane do Bożego Serca za wstawiennictwem Założycielki
Straży Honorowej NSPJ

 
 
prześlij