AKTUALNOŚCI

rss pokaż wszystkie

ZMARŁ KS. WALERIAN SWOBODA

Ze smutkiem informujemy, że 26 lipca 2021 r. w Tarnowie zmarł ks. Walerian Swoboda SCJ, wieloletni Dyrektor Krajowy Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w czwartek 29 lipca o godz. 1130 w kościele w Stadnikach.

 
Dodano: 27.07.2021

DUSZA WYNAGRADZAJĄCA

22 lipca obchodzimy święto św. Marii Magdaleny, patronki Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ. Przypomnijmy najważniejsze fakty związane z życiem tej świętej, która była świadkiem przebicia Jezusowego Serca na Golgocie i pierwszą apostołką zmartwychwstania. 

 
Dodano: 08.07.2021

TWEGO PANOWANIA NAM TRZEBA

W sobotę 19 czerwca br. już po raz 36. Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ zgromadziło się na ogólnopolskiej pielgrzymce na Jasnej Górze. Myślą przewodnią tegorocznego spotkania było hasło: „Twego panowania nam trzeba”, a pielgrzymka miała charakter dziękczynny.

 
Dodano: 30.06.2021

PRZYGOTOWANIA DO ODNOWIENIA AKTU

Zbliża się uroczystość odnowienia aktu poświęcenia narodu polskiego Sercu Pana Jezusa, która będzie miała miejsce 11 czerwca br. Serdecznie zachęcamy do włączenia się w przygotowania i do duchowego uczestnictwa w tym wydarzeniu, także za pośrednictwem transmisji.

 
Dodano: 07.06.2021

Modlitwa o beatyfikację

Założycielki Straży Honorowej
siostry Marii od Najświętszego
Serca Bernaud
 

 
tekst modlitwy

Prośby i podziękowania

skierowane do Bożego Serca za wstawiennictwem Założycielki
Straży Honorowej NSPJ

 
 
prześlij