AKTUALNOŚCI

rss pokaż wszystkie

SPOTKANIE PRZY SERCU PANA

W dniu 16 października 2021 roku odbyła się pielgrzymka Straży Honorowej NSPJ z diecezji sosnowieckiej i krakowskiej do bazyliki Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie i sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach. Przedstawiamy krótką relację z tego wydarzenia.

 
Dodano: 22.10.2021

CYWILIZACJA SERCA JEZUSOWEGO

Zapraszamy czcicieli Bożego Serca do zapoznania się z materiałami z I konferencji duszpastersko-pastoralnej pt. „Cywilizacja Serca Jezusowego w duszach i społeczeństwie”, która odbyła się w dniach 8-9 października 2021 r. w domu macierzystym księży sercanów w Krakowie-Płaszowie.

 
Dodano: 18.10.2021

STRAŻ HONOROWA A OBJAWIENIA Z PARAY

14 października obchodzimy wspomnienie św. Małgorzaty Marii Alacoque, francuskiej wizytki, której Chrystus objawił tajemnice swego Najświętszego Serca. Z tej okazji przypominamy, co łączy duchowość Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa z orędziem z Paray-le-Monial.

 
Dodano: 11.10.2021

PIELGRZYMKA DO KRAKOWA

Serdecznie zapraszamy członków Straży Honorowej na jednodniową pielgrzymkę do Bazyliki NSPJ i Bazyliki Miłosierdzia Bożego w Krakowie 16 października 2021 r. Spotkanie będziemy przeżywali w kontekście jubileuszu 100. rocznicy poświęcenia naszej Ojczyzny Sercu Jezusowemu.

 
Dodano: 05.10.2021

Modlitwa o beatyfikację

Założycielki Straży Honorowej
siostry Marii od Najświętszego
Serca Bernaud
 

 
tekst modlitwy

Prośby i podziękowania

skierowane do Bożego Serca za wstawiennictwem Założycielki
Straży Honorowej NSPJ

 
 
prześlij