AKTUALNOŚCI

rss pokaż wszystkie

PRZEZ ODNOWĘ SERC

IV Diecezjalne Spotkanie Straży Honorowej NSPJ Diecezji Pelplińskiej odbyło się 16 marca br. w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lini. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele ośrodków z: Sierakowic, Dobieszewa, Lini, Kiełpina, Grabowa Kościerskiego, Konarzyn i Piec.

 
Dodano: 12.04.2024

MATERIAŁY NA I PIĄTEK KWIETNIA

Jezus zaprasza nas dziś to życia w Jego obecności, do nieustannego trwania z Nim i przy Nim. Wtedy nasze starania i wysiłki nabierają innego, zbawczego charakteru. W I piątek miesiąca chcemy przypomnieć sobie tę prawdę, że Bóg potrzebuje naszej obecności, ponieważ nas kocha.

 
Dodano: 04.04.2024

WIARA W ZMARTWYCHWSTANIE

Chrystus zmartwychwstał! To radosna nowina, która przez wieki rozbrzmiewa w Kościele Świętym, a dziś również w naszych sercach. Przez sakrament chrztu także i my zmartwychwstaliśmy w Jezusie, przechodząc ze śmierci do życia, z niewoli grzechu do wolności, jaką daje miłość.

 
Dodano: 27.03.2024

KONGRES EUCHARYSTYCZNY

W Wielki Czwartek 28 marca 2024 br. rozpocznie się Kongres Eucharystyczny Archidiecezji Krakowskiej, który potrwa do 15 czerwca. Gorąco zachęcamy czcicieli Bożego Serca i członków Straży Honorowej do aktywnego włączenia się w liczne wydarzenia organizowane w ramach kongresu.

 
Dodano: 25.03.2024

Modlitwa o beatyfikację

Założycielki Straży Honorowej
siostry Marii od Najświętszego
Serca Bernaud
 

 
tekst modlitwy

Prośby i podziękowania

skierowane do Bożego Serca za wstawiennictwem Założycielki
Straży Honorowej NSPJ

 
 
prześlij