WYSTAWA O NASZYM ARCYBRACTWIE

Wystawa o Straży Honorowej NSPJ w klasztorze sióstr wizytek

Z radością informujemy, że w klasztorze Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny (sióstr wizytek) w Krakowie, gdzie mieści się polska Dyrekcja Krajowa Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa, można obejrzeć wystawę stanowiącą podsumowane badań nad wspólnotą Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa. Ekspozycja powstała w ramach projektu „Konfraternie – element polskiej tradycji regionalnej i narodowej: dokumentacja, animacja i integracja”, realizowanego przez Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego, a dofinansowanego ze środków Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu „Nauka dla społeczeństwa”.

Wystawa składa się z pięciu plansz ze zdjęciami z życia naszej wspólnoty, m.in. z czerwcowej XXXVIII Ogólnopolskiej Pielgrzymki Arcybractwa Straży Honorowej NSPJ do Centrum Jana Pawła II i Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Łagiewnikach.

O badaniach prowadzonych przez Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego można poczytać na stronie: https://forumbractw.pl.

tl_files/zdjecia/Wystawa/wystawa-01.jpg tl_files/zdjecia/Wystawa/wystawa-02.jpg tl_files/zdjecia/Wystawa/wystawa-03.jpg tl_files/zdjecia/Wystawa/wystawa-04.JPG tl_files/zdjecia/Wystawa/wystawa-05.jpg tl_files/zdjecia/Wystawa/wystawa-06.jpg

Wróć

Modlitwa o beatyfikację

Założycielki Straży Honorowej
siostry Marii od Najświętszego
Serca Bernaud
 

 
tekst modlitwy

Prośby i podziękowania

skierowane do Bożego Serca za wstawiennictwem Założycielki
Straży Honorowej NSPJ

 
 
prześlij