POLUB NAS NA FACEBOOKU

Ze względu na problemy techniczne z poprzednią stroną Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa na Facebooku założyliśmy nową facebookową stronę Arcybractwa:                                            

https://www.facebook.com/StrazHonorowaPL

Przy stronie funkcjonuje grupa dla osób należących do Arcybractwa, dzięki której mogą one śledzić wydarzenia związane z naszą działalnością, wymieniać się doświadczeniami, dzielić własnymi inicjatywami i nawiązywać kontakty z członkami Straży Honorowej NSPJ z całej Polski:

https://www.facebook.com/groups/2952229071755254

Gorąco zachęcamy zarówno tych, którzy obserwowali nas wcześniej na Facebooku, jak i wszystkich innych członków Arcybractwa, do polubienia naszej nowej strony i dołączenia do grupy, a także do poinformowania o nich innych. Udostępniajmy zamieszczane tam posty swoim bliskim i znajomym. Pamiętajmy, że Internet i media społecznościowe mogą nie tylko służyć rozrywce, ale być narzędziem nowej ewangelizacji. Korzystajmy z niego zatem, by szerzyć kult Bożego Serca wśród tych, którzy jeszcze go nie znają; by rozpalać letnie i oziębłe serca miłością do naszego Zbawiciela.

Wróć

Modlitwa o beatyfikację

Założycielki Straży Honorowej
siostry Marii od Najświętszego
Serca Bernaud
 

 
tekst modlitwy

Prośby i podziękowania

skierowane do Bożego Serca za wstawiennictwem Założycielki
Straży Honorowej NSPJ

 
 
prześlij