MALI RYCERZE, CZYLI…

Mali rycerze Straży Honorowej

Kolejna publikacja dla najmłodszych ujrzała światło dzienne. Autor książeczki „Mali rycerze, czyli rzecz o tym, jak wytrwać w wierze” Stanisław Laszko sugeruje odpowiedź, jak pozostać wiernym Jezusowi pośród zawirowań dziecięcego wieku.

Humorystyczne ilustracje Ewy Ludwikowskiej dodają jej swoistego uroku i ciepła. Dla maluchów, chcących wypróbować swój talent rysowniczy, dołączona została również kolorowanka.

Publikacja jest dostępna w naszym Wydawnictwie w cenie 8 zł.

 

Okładka Strona tytułowa

Wnętrze książeczki

Wnętrze książeczki

 

Moje pierwsze piątki miesiąca

Zachęcamy dzieci, które jeszcze nie przeżyły dziewięciu pierwszych piątków miesiąca do posłużenia się małą broszurką pt.: Pierwszy piątek miesiąca. Przypomni ona o kolejnym pierwszym piątku, a także będzie wspaniałą pamiątką tej praktyki.

Pan Jezus obiecał świętej Małgorzacie Marii Alacoque, że temu, kto przez dziewięć kolejnych pierwszych piątków miesiąca przystąpi do Komunii Świętej i ofiaruje ją jako wynagrodzenie za grzechy własne i innych ludzi, Boże Serce zapewni miłosierdzie w chwili śmierci, i nie umrze on bez Jego łaski. Należy wierzyć w wypełnienie tej obietnicy Pana Jezusa.

Broszurkę można kupić w Wydawnictwie naszego Arcybractwa. 

 

 

Wróć

Modlitwa o beatyfikację

Założycielki Straży Honorowej
siostry Marii od Najświętszego
Serca Bernaud
 

 
tekst modlitwy

Prośby i podziękowania

skierowane do Bożego Serca za wstawiennictwem Założycielki
Straży Honorowej NSPJ

 
 
prześlij