DZIEŃ MODLITW O BEATYFIKACJĘ

W poniedziałek 3 sierpnia przypada 117. rocznica śmierci s. Marii od Najświętszego Serca Bernaud, założycielki Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tradycyjnie już jest to dzień modlitw o jak najszybszą beatyfikację wizytki z Bourg-en-Bresse. Zapraszamy zatem wszystkich członków Straży Honorowej NSPJ i czcicieli Bożego Serca o modlitwę w tej intencji:

Najświętsze Serce Jezusa, źródło życia i świętości, użycz łaski wyniesienia do chwały ołtarzy wielkiej Twojej czcicielki i apostołki, siostry Marii od Najświętszego Serca – założycielki Straży Honorowej.

Za jej przyczyną proszę o …

Najmiłosierniejsze Serce Jezusa, spraw, aby przykład życia siostry Marii od Najświętszego Serca pomagał mi odnajdywać i wiernie wypełniać świętą wolę Twoją. Pragnę wynagradzać za grzechy wszystkich ludzi oraz nieustannie wielbić Twoje niezmierzone miłosierdzie i Twoją niepojętą miłość. Amen.

Przypominamy również o możliwości kierowania próśb i modlitw do Serca Pana Jezusa za wstawiennictwem s. Marii od Najświętszego Serca (kliknij tutaj). Prosimy o nadsyłanie świadectw o otrzymanych łaskach, które z pewnością okażą się istotną pomocą w procesie beatyfikacyjnym.

Wróć

Modlitwa o beatyfikację

Założycielki Straży Honorowej
siostry Marii od Najświętszego
Serca Bernaud
 

 
tekst modlitwy

Prośby i podziękowania

skierowane do Bożego Serca za wstawiennictwem Założycielki
Straży Honorowej NSPJ

 
 
prześlij