Prośby i podziękowania

skierowane do Bożego Serca za wstawiennictwem
Założycielki  Straży Honorowej NSPJ
siostry Marii od Najświętszego Serca Barnaud

 

  

Rafał |

Proszę o przyjęcie do Straży Najświętrzego Serca Jezusowego, o uzdrowienie Mateusza z Autyzmu, o wiarę dla Marysi i o wyjście z długów

Sylwia Małgorzata Rodak |

Panie Jezu dziękuję za dar wstąpienia do Arcybractwa Straży Honorowej w dniu 8.VI.2018 r. -w Czańcu-proszę o dar wytrwania dla Mnie i dla Przyjaciół ze Straży Honorowej oraz o nowe powołania do tej wspólnoty.Amen
Serce Jezusa Króluj w w Moim Sercu i Sercach otaczających Twój Obraz w Czańcu -Amen

Anastazja |

Proszę o dary Ducha Świętego i pomoc w przygotowaniu się do egzaminu. O przecięcie wszelkich więzów zła w mojej rodzinie. O Boże błogosławieństwo i rozwój mowy u synka.

Ania |

P Jezu Maryjo za wstawienictwem aniolow archaniolow wszystkich swietych prosze o odciecie zla od nas, przeciecie wiezow zla ,wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego.Dla syna o pamiec,zdrowie kregoslupa i nogi, o pomyslne ukonczenie roku szkolnego

Mika |

Panie Jezu proszę o dobrego męża zdrowie dla mamy i calej rodziny, pokój na świecie Boże Błogosławieństwo i opiekę na cały dzień. Królowo Różańca Świętego proszę podstaw na mej drodze życzliwe osoby i bym ja sama bylam zyczliwa i mila dla inych Jezu ufam Tobie.

Ela |

BŁAGAM o dar Wiary i Nawrócenie do Pana Boga dla synowej i syna i wychowanie przez nich po katolicku synka

teresa |

Proszę Najświętsze Serce Pana Jezusa o potrzebne łaski dla moich rodzicow o życie wieczne dla syna i zmarłych z rodziny. Za dusze w czyśćcu cierpiące za konajacych.

teresa |

Proszę NSPJ o prawidłowy rozwój poczętego dziecka pod sercem synowej i o uwolnienie wnuczki od zniewolenia jakie ją dotknęło i o pogłębienie wiary dla rodziny.proszę o zycie wieczne dla syna i dusz w czyśćcu cierpiacych.

Gosia |

Z łzami w oczach i strachem w sercu przychodzę do Ciebie Jezu ukochany prosić o pomoc i wsparcie. Bardzo się boje, Roman zawsze się ze mnie wyśmiewać i mnie wnerwiać itp, a robi to dość często. Jezu Miłosierny proszę Cie o Dar Rozumu i Mądrości dla Romana facet jest po 40 a zachowuje się nieodpowiednio raniąc mnie, wiedząc że jestem niepełnosprawna i słaba psychicznie. Płacze przez niego, nie mam już sił do tej stacji. Pomóż mi Jezu miłosierny. Gosia.

Ola |

Najświętsze Serce Pana Jezusa dziękuję za nawrócenie mnie i postawienie na mojej drodze tyle życzliwych ludzi, którzy mnie do Ciebie zaprowadzili. Miej Ich pod opieką oraz mnie abym wytrwała przy Tobie. Dziękuję za wszystko co mnie do tej pory spotkało!

Modlitwa o beatyfikację

Założycielki Straży Honorowej
siostry Marii od Najświętszego
Serca Bernaud
 

 
tekst modlitwy

Prośby i podziękowania

skierowane do Bożego Serca za wstawiennictwem Założycielki
Straży Honorowej NSPJ

 
 
prześlij