Prośby i podziękowania

skierowane do Bożego Serca za wstawiennictwem
Założycielki  Straży Honorowej NSPJ
siostry Marii od Najświętszego Serca Barnaud

 

  

Malgorzata Kondratowicz |

Proszę o łaskę uzdrowienia z syndromu wyuczonej bezradności.
Małgirzata

adam |

prosze o laske uzdrowienia z nieczystosci choroby nerwicy natrecte myslowych o laske nieba dla ani i gabrysi oraz o uwolnienie od mocnych pokus przeciwko 1 przykazaniu

Michał |

Panie Jezu Miłosierny proszę abyś połączył na nowo, odrodził i uzdrowił małżeństwo Agnieszki i Michała, zesłał łaskę powrotu miłości. Proszę byśmy wrócili do siebie i odbudowali nasze małżeństwo. Proszę o łaskę pojednania, przebaczenia i opamiętania.

Bożena |

Proszę Jezusa Miłosiernego o nawróce mojego syna Adama,o uzdrowienie jego duszy i o pokój jego serca

Asia |

Najświętsze Serce Jezusa Tobie oddaję Artura, Jego przeszłość, teraźniejszość
i przyszłość a zwłaszcza obecny czas choroby. Najświętsze Serce Jezusa pokorne i ciche uczyń serce Artura wg Serca Twego. Panie Jezu proszę błogosław wszystkim, których kocham, którym obiecałam modlitwę, proszę opiekuj się mną zawsze, bądź przy mnie, dodaj sił w niesieniu krzyża. Niechaj zakwitnie Twój Krzyż Panie.
Kocham Cię Jezu, przebacz niewierności i grzechy moje oraz całego świata. Boże miej miłosierdzie dla nas, proszę przez Niepokalane Serce Maryi.
Najświętsze Serce Jezusa proszę
o radość życia wiecznego z Tobą dla wszystkich Dusz Czyśćcowych. Amen.

Celina |

Boskie Serce Jezusa dziękuje za dar życia mojej wnuczki,która przyjdzie na świat 17 kwietnia,proszę o szczęśliwe rozwiązanie.A dla rodziców Aleksandry i Jakuba o Bożą miłości ,żeby ich rodzina była mocna Bogiem.

Elżbieta |

O opiekę, błogosławieństwo NSJezusowego,zdrowie dla Irenki. Podziękowanie za 50 lat życia Ireny,za Jej obecność w naszym życiu. Za Jej miłość.Urodziła się 15 marca 1968r z zespołem Downa.Najświętsze Serce Jezusa zmiłuj się nad nami. Prosi starsza,siostra Elżbieta z rodziną.

Urszula |

Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mojego męża Jarosława cierpiącego na chorobę nowotworową

Piotr |

Proszę o modlitwę w intencji porozumienia w związku Hanny i Piotra. By Hanna wycofała pozew o rozwód.By wróciła miłość i porozumienie.

Magdalena |

Proszę za Łukasza o uwolnienie ze związku o Boże Błogosławieństwo,nawrócenie o uzdrowienie duszy o wypełnianie Woli Bożej o Ducha Św.i opiekę NMP przed wszelkim złem.

Modlitwa o beatyfikację

Założycielki Straży Honorowej
siostry Marii od Najświętszego
Serca Bernaud
 

 
tekst modlitwy

Prośby i podziękowania

skierowane do Bożego Serca za wstawiennictwem Założycielki
Straży Honorowej NSPJ

 
 
prześlij